Wyślij wiadomość

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd
na serwerze.

OK

KOPERTY BEZPIECZNE

Nasze koperty depozytowe są wykonane z wytrzymałej folii LDPE, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla dokumentu biznesowego, wartości pieniężnych i kosztowności. Po zamknięciu nieautoryzowane próby zerwania taśmy samolakującej spowodują pojawienie się na taśmie oznaczeń informujących o naruszeniu. Taśma posiada również zabezpieczenia wilgotnościowe, chemiczne, termiczne oraz mechaniczne, które chronią depozyt przed manipulacjami. Koperta posiada również mikro nadruki oraz wyczuwalne zgrzewy zwiększające bezpieczeństwo przechowywanych informacji.

Nasze koperty posiadają nadrukowaną numerację oraz kody kreskowe, które są powtarzane na odcinkach kwitujących. Proponowane przez nas koperty depozytowe są zalecane do stosowania w sytuacjach wysokiego ryzyka, takich jak posługiwanie się gotówką, czekiem, kuponami podarunkowymi, kartami płatniczymi lub innymi przedmiotami wrażliwymi, jak biżuteria czy dowody sądowe.

Dostępne są w nieprzezroczystym lub przezroczystych wersjach w różnych grubościach folii i z niestandardowymi nadrukami.

Torby depozytowe na pieniądze i kosztowności

zobacz w sklepie

Koperty bezpieczne
na próbki ziarna

zobacz w sklepie

Koperty medyczne
na próbki

zobacz w sklepie

sklep home | o nas | produkty | zastosowanie
qualitycash safe | rodokontakt


Tel. | Fax: +48 71 726 19 37

e-Mail: info@immersafe.pl