PLOMBY BOLTOWE I BARIEROWE

PLOMBY BOLTOWE

Plomby boltowe to rozwiązania dedykowane do zabezpieczenia kontenerów podczas transportu drogą morską, koleją lub logistyki drogowej. Wysokiej jakości produkty są wykonane ze stali i ABS, wyposażone systemy antyrotacyjne, są trwale znakowane grawerem laserowym oraz posiadają indywidualną numerację.

 

Immer Bolt

Plomba Immer Bolt to wytrzymała plomba barierowa, która się z dwóch metalowych elementów, pokrytych plastikiem ABS. Po zatrzaśnięciu plomby trzpień nie obraca się w komorze. W celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, na plombę jest nanoszona kolejna numeracje, kod kreskowy i logo. Znakowanie odbywa się grawerem laserowym czyli najtrwalszą metoda znakowania. Numeracja jest nanoszona na trzpień i komorę plombującą.

zobacz w sklepie

 

PLOMBY BARIEROWE

Plomby barierowe zapewniają maksymalną ochronę podczas transportu ładunków za pomocą samochodów ciężarowych i kontenerów. Zainstalowany na prętach blokujących drzwi kontenera w celu zabezpieczenia zarówno drzwi jak i rygli zamykających, są łatwe w montażu i nie wymagają żadnych specjalnych narzędzi.

 

Bar Seal

Zestaw Bar Seal składa się ze sztaby i plomby butekowej. Sztaba jest montowana na ryglach kontenera i zabezpieczyć plombą. Numeracja jest powtórzona na obejmie sztaby i trzpieniu plomby co daje pewność że plomba nie była otwierana w czasie transportu. Bar Seal pasuje do wszystkich rodzajów kontenerów. Ściągnięcie plomby możliwe jest jedynie przy użyciu narzędzi.

zobacz w sklepie

 

Zdejmowanie plomb odbywa się przy użyciu nożyc lub elektronarzędzi.

Nasze plomby barierowe i boltowe posiadają certyfikat, jakości zgodny z ISO 17712: 2013 i C-TPAT.

sklep home | o nas | produkty | zastosowanie
qualitycash safe | rodokontakt


Tel. | Fax: +48 71 726 19 37

e-Mail: info@immersafe.pl