Plomby metalowe

Metalowe plomby ostałej długości najczęściej stosowane są w transporcie drogowym, posiadają metalowy pasek plombujący, na którym jest wytłoczona numeracja. Komora plombująca zbudowana jest z mechanizmu zamykającego pasek, po zamknięciu nie ma możliwości wysunięcia go z komory. Plomba jest zabezpieczona przed próbami manipulacji. Wytłoczona numeracja na pasku przy próbie jej „przerobienia” pozostawia trwałe widoczne ślady wskazujące na ingerencję w przestrzeń ładunkową. Aplikacja ta jest dedykowana do zabezpieczania transportów drogowych, naczep o stałej zabudowie, plandek jaki naczep z windą. Zabezpieczanie tą plombą jest bardzo proste, sprawdzanie poprawności zamknięcia odbywa się przez mechaniczne szarpnięcie za plombę.

 

Globe Metal Seals

Plomby Globe Metal są zatwierdzone przez Urzędy Celne USA i są używane przez wiele agencji rządowych, producentów przemysłowych, spedytorów i międzynarodowych podmiotów zajmujących się transportem ładunków. Podwójny mechanizm blokujący zabezpiecza przesyłkę i zapewnia wysoką odporność na próbę włamania.

zobacz w sklepie

 

 

Domino Lock

Domino Lock to plomba o stałej długości z metalowym mechanizmem blokującym o wysokiej wytrzymałości na zrywanie. Pasek ze stali nierdzewnej może wytrzymać trudne warunki podczas transportu. Numer seryjny jest drukowany laserowo na plastikowej fladze. Średnia siła zrywania to 35 kg.

zobacz w sklepie

 

 

sklep home | o nas | produkty | zastosowanie
qualitycash safe | rodokontakt


Tel. | Fax: +48 71 726 19 37

e-Mail: info@immersafe.pl