Plomby zaciskowe

Tego typu plomby posiadają regulowaną długość struny, paska i zamykane są ręcznie bez użycia narzędzi. Posiadają nadrukowaną seryjną numerację. Plomby tego typu są stosowane bardzo powszechnie do zabezpieczania transportu samochodowego, powierzchni magazynowych, pomieszczeń z ograniczonym dostępem osób trzecich.  Zabezpieczenia tego typy są zdejmowane ręcznie lub z pomocą podstawowych narzędzi jak nożyczki.

Plomby tego typu charakteryzują się zmienną długością przez co można je zastosować do różnych aplikacji. Posiadająca długość około 260mm, oraz strunę plombującą o średnicy około 2 mm, na fladze powinna być nadrukowana numeracja, seryjna oraz panel do pisania umożliwiający wstawienie dodatkowych informacji przez osobę zabezpieczającą ładunek, pomieszczenie. Naniesienie numeracji na plombie powinno być trwałe, a każda próba przerobienia jej lub usunięcia powinna pozostawiać trwałe ślady na plombie. Komora plombująca musi być zabezpieczona przed możliwościami ingerencji w mechanizm zabezpieczający strunę. Założenie plomby powinno być możliwe ręcznie bez wykorzystywania dodatkowych narzędzi.

PLOMBY LINKOWE

Zabezpieczenie jest plombą barierową o wysokiej klasie bezpieczeństwa, odpowiada normie ISO/PAS 17712. Aplikacja jest stosowaną do zabezpieczania kontenerów morskich jak i pojazdów w transporcie drogowym. Po przecięciu stalowej linki rozplecie się, co gwarantuje brak możliwości powtórnego użycia. Mechanizm blokuje stalową linkę i nie można jej już wycofać z komory plombującej. Plomba jest o zmiennej długości linki plombowniczej. Oznaczenie na komorze plombującej jest nanoszone techniką laserową.

PLOMBY PASKOWE

Plomby paskowe posiadają zamiast struny plombującej pasek o szerokości od 5mm do 7 mm, długość operacyjna jaką posiadają tego typu plomby to około 260 mm, na pasku przy komorze plombującej znajdują się kolce które wbijają się w strukturę worka. Kolce znajdujące się na pasku pomby uniemożliwią zsunięcie plomby w worka i ponownym nasunięciu plomby na worek. Tak zabezpieczony worek gwarantuje bezpieczeństwo naszego mienia. Plomby te posiadają nadrukowaną trwale numerację oraz opcjonalnie mogą posiadać panel po pisania, na którym można nanosić np. datę plombowania lub podpis osoby zamykającej.

 

Super Seal

Super Seal to plomba o zmiennej długości, wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada wbudowany mechanizmem blokującym ze stali nierdzewnej. Gładki i elastyczny pasek ułatwia chwytanie i zaciskanie. Mechanizm blokujący jest mocny i odporny na warunki atmosferyczne. Średnia wytrzymałość na zrywanie 11 kg.

zobacz w sklepie
Bag Seal

Bag Seal to plomba o zmiennej długości wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z mocnym i trwałym mechanizmem blokującym ze stali nierdzewnej. Pasek zapewnia łatwość obsługi i elastyczność. Średnia siła zrywania 25-30 kg.

zobacz w sklepieWay Lock

Mocne plastikowa plomba z metalową wkładką, która dla większego bezpieczeństwa jest zgrzewana ultradźwiękami. Odporna na warunki atmosferyczne, zalecana temperatura pracy: -40°C do + 80°C. Wytrzymałość na zrywanie: 35 kg. Otwieranie przez przycięcie paska lub za pomocą zrywki.

zobacz w sklepie

 

 

Immer Lock

Plomba wykonana z polipropylenu z wkładką stalową dla zwiększenia  bezpieczeństwa. Komora plombująca jest spawana ultradźwiękami co zapobiega manipulacji. Białe pole na fladze przeznaczone jest do ręcznych zapisów, dodatkowo można nanosić trwałe oznaczenia. Ściąga bez użycia narzędzi. Wytrzymałość na zrywanie 15 kg. Zalecana temperatura: od -40°C do + 80°C

zobacz w sklepieDuo Seal

Duo Seal to plomba o zmiennej długości wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Pasek jest wytrzymały i trwały. Konstrukcja plomby posiada mechanizm podwójnego blokowania dzięki czemu jest niezwykle trudna do zmanipulowania.

zobacz w sklepie
Big Flag

Plastikowa plomba paskowa o dużej wytrzymałości, odporna na manipulacje termiczne. Główną zaletą tej plomby jest duża flaga, na której można umieścić etykiety logistyczne,  drukować kod kreskowy, logo lub inne oznaczenia wskazane przez klienta.  Nadmiar paska można zapętlić przez dodatkową szczelinę. Plomba jest usuwana ręcznie bez użycia narzędzi. Siła zrywania 30 Kgf.

zobacz w sklepie

 

 

sklep home | o nas | produkty | zastosowanie
qualitycash safe | rodokontakt


Tel. | Fax: +48 71 726 19 37

e-Mail: info@immersafe.pl