JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Cechą Immersafe jest staranny dobór najlepszych komponentów dla oferowanych Państwu produktów z wykorzystaniem wysokiej jakości surowców oraz najnowszych osiągnięć techniki druku i technologii znakowania. Dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom stały poziom wysokiej jakości.

Jakość i wydajność naszych zabezpieczeń odzwierciedlają doświadczenie projektowe, techniczną doskonałość i doświadczenie produkcyjne, które zyskało w ciągu wielu lat satysfakcję klientów. Różnorodność produktów wyszczególnionych w niniejszym dokumencie nie ogranicza naszych możliwości, a my jesteśmy chętni do pracy z Wami, aby rozwinąć lub dostosować zabezpieczenia do konkretnego zastosowania. Jesteśmy także w stanie przechowywać dane o numeracji dostarczanych produktów.

Plomby zabezpieczające Immersafe są dostępne w szerokiej gamie stylów, kolorów i wytrzymałości na rozciąganie w zależności od potrzeb i aplikacji. W niektórych sytuacjach rozwiązaniem będzie indywidualne opracowanie i uzyskanie dedykowanego rozwiązania systemowego. Jeśli jesteś zainteresowany,  nasi doradcy  chętnie przedyskutują  szczegóły takich możliwości z tobą osobiście.

 

Wyślij wiadomość

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd
na serwerze.

OK

sklep home | o nas | produkty | zastosowanie
qualitycash safe | rodokontakt


Tel. | Fax: +48 71 726 19 37

e-Mail: info@immersafe.pl