TAŚMY I ETYKIETY ZABEZPIECZAJĄCE

Taśmy zabezpieczające

Nasza taśma zabezpieczająca zapewnia Państwu natychmiastowy wizualny dowód manipulacji. Funkcją jej jest odstraszanie osób od ingerencji w przesyłkę. Doskonale zabezpiecza przesyłki w opakowaniach kartonowych a przy próbie jej odklejenia pozostawia widoczne ślady. Pozostawianie kleju i numeracji taśmy to informacja dla odbiorcy o brakującym zabezpieczeniu oraz konieczności dokładnego sprawdzenia zawartości przesyłki.

Wyślij wiadomość

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd
na serwerze.

OK

Etykiety plombujące

Tego typu zabezpieczenia idealnie sprawdzają się przy powierzchniach gdzie nie ma możliwości założenia tradycyjnej plomby wykonanej z tworzywa czy metalu. Zaletą tego rozwiązania jest szybkość aplikowania zabezpieczania, brak pozostawiania śladów na powierzchni, na której jest umieszczana etykieta lub jeśli jest taka konieczność to pozostawianie śladów, co informuje dział bezpieczeństwa o jej braku.

Etykiety mogą być aplikowane na prawie wszystkich powierzchniach z wyjątkiem powierzchni włóknistych, mocno zabrudzonych. Tego typu zabezpieczania idealnie sprawdzają się w miejscach trudno dostępnych i gdzie należy przeprowadzić kontrolę wzrokową.

Etykiety plombujące drzwi

Samoprzylepne etykiety zabezpieczające są idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania drzwi to znaczy: wyjść awaryjnych, magazynów, zakładów produkcyjnych, szaf z ograniczonym dostępem osób postronnych.

Etykieta uaktywnia się podczas odklejania od powierzchni na której została naniesiona, pokazuje czy drzwi, szafa, sejf zostały otwarte. Posiadamy w ofercie etykiety pozostawiające ślady na klejonej powierzchni lub pozostawiające powierzchnię bez kleju. Dobór odpowiedniej nalepki zależy od specyfiki zabezpieczanego miejsca. Etykiety bezpieczeństwa posiadają nadrukowany niepowtarzalny numer oraz mogą mieć naniesioną nazwę lub logo klienta.

 

 

sklep home | o nas | produkty | zastosowanie
qualitycash safe | rodokontakt


Tel. | Fax: +48 71 726 19 37

e-Mail: info@immersafe.pl